Kam se psem...

Zkuste funkci "najdi mou polohu"

Salon Richie

Slezská 1161/19, 120 00 Praha
(0 hodnocení)
Benefity
Free WiFi
Miska s vodou a pelíšek
Pamlsky
Parkování
Informace
Salon Richie působí v Praze jako první luxusní salón pro psy a kočky v Praze a celé ČR od roku 2010. Nabízí profesionální grooming služby jak standardní (stříhání, koupání, hygiena), tak i kreativní nadstandardní (neobvyklé moderní střihy, barvení s bezpečnými profesionálními barvami a originální řešení).

Nabízíme nadstandardní relaxační služby pro psy a kočky, s použitím SPA kosmetiky s přípravky z Mrtvého moře. Tato kosmetika je nejvíce užitečná pro velká plemena pejsků nebo pro psy a kočky s citlivou pokožkou nebo poškozenou srstí a kteří dlouho zůstávají venku.

Zákazníkům je také k dispozici náš Fashion boutique by Salon Richie, kde si můžete vybrat pro svého mazlíčka různé styly a velikosti oblečků, obojků, vodítek, doplňků, pelíšků atd. Dále můžete koupit profesionální kosmetiku a nástroje pro domácí péči - kartáče, hřebeny, furminatory atd.

Salón Richie dodává atmosféru komfortu nejen mazlíčkům, ale i jejich páníčkům. Dobu čekání si můžete zpříjemnit posezením v naší čekací místnosti s šálkem kávy a využitím WIFI zcela zdarma.

Číst více

Provozní doba
PO10:00 - 19:00
ÚT10:00 - 19:00
ST10:00 - 19:00
ČT10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
SOdle dohody
NEzavřeno
Spojení
Náměstí Míru8 min
Vinohradská tržnice1 min
Náměstí Míru8 min
Uživatelské recenze (0)

Zatím nebyla přidána žádná recenze

Napsat recenzi

Pro přidání recenze musíte být přihlášeni