Kam se psem...

Zkuste funkci "najdi mou polohu"

Vánoce i pro zvířecí útulky vol. V

23.11.2019
Husovo náměstí, 266 01 Beroun
Benefity
Parkování
Bezbariérový přístup
Informace

Ahoj!

Tak co, uděláme to ještě větší, než minulý rok? :)

Pro ty, co to vidí poprvé, zkusím celou věc jednoduše přiblížit: každoročně už 5. rokem pořádám tuhle MATERIÁLNÍ sbírku pro zvířata, která nemají domov. S vaší pomocí vybereme co nejvíce věcí, které jim pak s kamarádem odvezeme přímo pod čumáček. Celou cestu vybraných věcí pak budete moci sledovat, protože vám po akci do události nasdílim fotoreport :)

NOVINKA - jelikož těchto akcí každoročně přibývá (což je super), tak jsem se letos rozhodla pomoci zase někomu jinému, o kom se až tolik neví a kdo by to potřeboval více než ty větší a známější útulky.
Po prostudování a pár e-mailech jsem se nakonec rozhodla pro:

Srdeční záležitosti
- je to parta 5 holek, které se ve svém volném čase snaží pomáhat zvířatům v nouzi. Aktuálně mají v péči cca 10 pejsků a kolem 30-40 kočiček
- https://www.srdcovky.eu

Tak se mrkněte doma, vyřaďte ty věci, které vám tam leží už x let (ruku na srdce, nikdy je už nepoužijete), vyberte věci i od sousedů, babiček nebo kamarádů nebo zajděte do krámu a pár věcí kupte - no a přivezte nám to. Seznámíme se a uděláme společně dobrou věc :)

CO POTŘEBUJEME:

Prosím !!! nevozte nám letos povlečení a staré hadry !!!

- DEKY

- KVALITNÍ KRMIVO (GRANULE, KONZERVY, PAMLSKY...), ideálně BRIT nebo CALIBRA, pro koťátka ROYAL CANIN KITTEN

- ANTIPARAZITIKA (Advocata, Stronghold, Drontal, Caniverm, Bathminte), ODČERVOVADLA a ODBLEŠOVADLA (Confortis), VÝŽIVA, VITAMÍNY A PŘÍPRAVKY NA KLOUBY PRO STARÉ PSY, KOČIČÍ ZÁCHODKY, STELIVO pro kočky, ŠKRABADLA, HRAČKY, MISKY, VODÍTKA...

- ČISTÍCÍ POTŘEBY, PRACÍ PRÁŠEK, KUCHYŇSKÉ UTĚRKY, VLHČENÉ ÚKLIDOVÉ UBROUSKY


Sbírat věci budeme jako každý rok na BEROUNSKÉM HUSOVĚ NÁMĚSTÍ co nejblíž U KAŠNY. Hledejte malou černovlasou holku, o něco většího sympatického kluka a dodávku :)

Pro ty, kteří by doma nic nenašli nebo by se do Berouna nedostali a i přes to by chtěli pomoci, nabízí se i jiná forma pomoci. Můžete do útulku zajet osobně a buď něco přivézt, anebo se pomazlit, vyvenčit a pomoci se socializací zvířat.

Samozřejmě největší pomocí je samotná adopce. Pokud doma zvířátko nechcete nebo nemůžete mít, existuje i virtuální adopce. Více info: https://www.srdcovky.eu/virtualni-adopce/


Tak doufám, že se nás zase sejde co nejvíc a společnou rukou pomůžem těm, který budou o Vánocích stále čekat na ten nejlepší domov a těm, kdo se o ně po tuhle dobu starají nejlíp, jak umí.

Budeme se na všechny těšit!
Aneta a Kuba

Číst více

Provozní doba

15:00 - 17:00